اهم فعالیت های کانون استان در سال 1398

نادر مقدم مدیر عامل کانون سنگرسازان بی سنگر استان زنجان اهم فعالیت های این کانون در سال 98 را تشریح کرد.
مقدم با بیان اینکه کانون سنگرسازان بی سنگر استان زنجان همه روزه میزبان ایثارگرانی است که به سبب حس صمیمیت با اعضا و دوستی های دیرینه ی روزهای جبهه و جنگ، قدم بر چشم ما می نهند و ارتباط گرم خود را با عضویت در کانون استحکام می بخشند گفت: بر اساس آخرین آمار عضویت، تعداد کل اعضای محترم کانون استان تا مورخ پایان سال 98 ،  858 نفر می باشد.
وی با بیان لزوم استفاده از امکانات نرم‏افزاری برای ایجاد بانک اطلاعاتی اعضاء تصریح کرد: کانون سنگر سازان بی سنگر استان زنجان فعالیت های گسترده ای در این خصوص داشته است و تا سال های قبل تلاش بسیاری در خصوص ایجاد پرونده ی کامل برای هر عضو به ضمیمه تمام اطلاعات آنان و اعضای خانواده هایشان نموده است. اما با گذر زمان و احساس نیاز به استفاده از نرم افزار های پیشرفته ، کانون سنگر سازان بی سنگر استان زنجان تصمیم بر سفارش و خریداری نرم افزار آمار با کارایی های موثر و مفید گرفت که با پیگیری‏های مستمر این امر تحقق یافت ، نرم افزار طراحی گردیده و در اختیار کانون قرار گرفت و پس از آن کار ورود اطلاعات آغاز شد و نواقص موجود در پرونده های اعضا مرتفع گردید.
مدیر عامل کانون سنگرسازان بی سنگر استان زنجان با اشاره به برنامه دیدار با ایثارگران افزود: کانون سنگر سازان بی سنگر استان زنجان نیز با تداوم دیدار از اعضای محترم این کانون و خانواده های محترم اعضای متوفی در سال 1398 همانند سالیان گذشته در تلاش است ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی سنگر سازان بی سنگر به اهداف این برنامه دست یابد.
نادر مقدم حفظ یاد ایثارگران پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد را یکی دیگر از اهداف این کانون عنوان کرد و گفت: انتشار کتب، مجله و استفاده از ظرفیت عظیم فضای مجازی در قالب پایگاه اطلاع رسانی، شبکه های مجازی و… از مهمترین فعالیت های این کانون در سال 98 بوده است.
وی برگزاری مسابقات فرهنگی، طراحی و چاپ بنر و بیلبرد، اعطای تسهیلات بانکی به اعضا را از دیگر برنامه های کانون در سال 98 عنوان کرد.

جهت مشاهده گزارش عملکرد کامل بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

عملکرد

موارد مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست